0 276 227 97 95

TKDK’DEN BORSAMIZA ZİYARET.

Eklenme Tarihi

03.04.2013
Görüntülenme

1500

TKDK Uşak Koordinatörü Ahmet KARATAŞ, Avrupa Birliği Kırsal Kalkınma Yatırımları Hibe Programı (IPARD) kapsamında yatırım yapmak isteyen işletmelere verilecek desteklerle ilgili bilgi verdi. Uşak Ticaret Borsası üyelerinin,hibe programından faydalanmaları için bilgi verilmesi konusunda Borsa Başkanı Mustafa SEZER ‘den destek istedi.

Sayın KARATAŞ, Uşak Ticaret Borsası Tarım ve Hayvancılıkta piyasa belirleyici özelliği ile Uşak için önemli ve değerli bir kurum. Başkanımızın göreve gelişi ile büyük ve önemli farklar yarattı bunu yakından takip ediyoruz. Uşak TKDK olarak bizlerde hibe programlarımız ile destek olmak istiyoruz dedi.

 

Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SEZER,  TKDK Uşak Koordinatörü Ahmet KARATAŞ’a ve Proje Koordinatörü Şaban KARAHAN’a ziyaretleri  için teşekkür etti. Borsa Başkanı Mustafa SEZER, TKDK ülkemizde ki tarım ve hayvancılığın gelişimi ve ilerlemesi için önemli bir katkı sağlayacak. Üyelerimizin de hibe programlarından faydalanmaları bizler için çok önemli. Gerekli duyuru ve destek çalışmaları için hem üyelerimizin, hem de TKDK için her zaman Borsa olarak hazırız. Bizlere değer verip ziyaret ederek değerli bilgilerini paylaştıkları için TKDK Uşak Koordinatörü Ahmet KARATAŞ’a ve Şaban KARAHAN’a çok teşekkür ederim dedi.

UTB Tanıtım Filmi

Uşak Ticaret Borsası Tanıtım Filmini İzlemek için Lütfen tıklayınız.

Filmi İzle
UTB Kayıt Evrakları

Uşak Ticaret Borsasına Kayıt olmak için gerekli evraklar

Evrakları Görüntüle
UTB Hizmet Standartları

Uşak Ticaret Borsası Hizmet standartlarımız

Devamı

Tüm Hakları Saklıdır | 2016 | Uşak Ticaret Borsası